Klub Radnych

Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Płocka


Andrzej Aleksandrowicz

okręg wyborczy: Nr 3 – osiedla: Kolegialna, Stare Miasto, Skarpa, Radziwie, Pradolina Wisły, Góry, Ciechomice

Zasiada w Komisjach 

  • Gospodarki Komunalnej
  • Inwestycji, Rozwoju i Bezpieczeństwa Miasta

interpelacje: http://bip.ump.pl/?do=browse_int_8&author=1

kontakt: andrzej.aleksandrowicz@radni.plock.eu


Leszek Brzeski

okręg wyborczy: Nr 2 – osiedla: Wyszogrodzka, Dworcowa, Międzytorze, Kochanowskiego, Trzepowo

Zasiada w Komisjach 

  • Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej
  • Kultury, Sportu i Turystyki

interpelacje: http://bip.ump.pl/?do=browse_int_8&author=3

kontakt: leszek.brzeski@radni.plock.eu


Edward Bogdan 

okręg wyborczy: Nr 2 – osiedla: Wyszogrodzka, Dworcowa, Międzytorze, Kochanowskiego, Trzepowo

Zasiada w Komisjach 

  • Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej
  • Kultury, Sportu i Turystyki

interpelacje:

kontakt: edward.bogdan@radni.plock.eu


Teresa Kijek 

okręg wyborczy: Nr 3 – osiedla: Kolegialna, Stare Miasto, Skarpa, Radziwie, Pradolina Wisły, Góry, Ciechomice

Zasiada w Komisjach 

  • Inwestycji, Rozwoju i Bezpieczeństwa Miasta
  • Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej

interpelacje: http://bip.ump.pl/?do=browse_int_8&author=9

kontakt: teresa.kijek@radni.plock.eu


Tomasz Zdzisław Kolczyński

okręg wyborczy: Nr 1 – osiedla: Podolszyce Południe i Północ, Zielony Jar, Imielnica, Borowiczki

Zasiada w Komisjach 

  • Inwestycji, Rozwoju i Bezpieczeństwa Miasta
  • Skarbu, Budżetu i Gospodarki Finansowej

interpelacje:

kontakt: tomasz.kolczynski@radni.plock.eu


Tomasz Korga

okręg wyborczy: Nr 4 – osiedla: Miodowa, Łukasiewicza, Tysiąclecia, Winiary

Zasiada w Komisjach 

  • Doraźna Komisja Ds. Organizacji Pracy Rady
  • Skarbu, Budżetu i Gospodarki Finansowej
  • Gospodarki Komunalnej

interpelacje:

kontakt: tomasz.korga@radni.plock.eu


Marek Krysztofiak

okręg wyborczy: Nr 1 – osiedla: Podolszyce Południe i Północ, Zielony Jar, Imielnica, Borowiczki

Zasiada w Komisjach 

  • Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej
  • Kultury, Sportu i Turystyki

interpelacje: http://bip.ump.pl/?do=browse_int_8&author=14

kontakt: marek.krysztofiak@radni.plock.eu


 Piotr Kubera

okręg wyborczy: Nr 1 – osiedla: Podolszyce Południe i Północ, Zielony Jar, Imielnica, Borowiczki

Zasiada w Komisjach 

  • Rewizyjna
  • Skarg, Wniosków i Petycji

interpelacje:

kontakt: piotr.kubera@radni.plock.eu


Wioletta Maria Kulpa – Przewodnicząca Klubu

okręg wyborczy: Nr 2 – osiedla: Wyszogrodzka, Dworcowa, Międzytorze, Kochanowskiego, Trzepowo

Zasiada w Komisjach 

  • Rewizyjna
  • Skarbu, Budżetu i Gospodarki Finansowej
  • Doraźna Komisja Ds. Organizacji Pracy Rady

interpelacje:

kontakt: wioletta.kulpa@radni.plock.eu


 Adam Paweł Modliborski

okręg wyborczy: Nr 4 – osiedla: Miodowa, Łukasiewicza, Tysiąclecia, Winiary

Zasiada w Komisjach 

  • Gospodarki Komunalnej
  • Kultury, Sportu i Turystyki

interpelacje: http://bip.ump.pl/?do=browse_int_8&author=19

kontakt: adam.modliborski@radni.plock.eu


 Jerzy Seweryniak

okręg wyborczy: Nr 3 – osiedla: Kolegialna, Stare Miasto, Skarpa, Radziwie, Pradolina Wisły, Góry, Ciechomice

Zasiada w Komisjach 

  • Rewizyjna
  • Inwestycji, Rozwoju i Bezpieczeństwa Miasta

interpelacje: http://bip.ump.pl/?do=browse_int_8&author=22

kontakt: jerzy.seweryniak@radni.plock.eu

Ta strona wykorzystuje pliki Cookies. W każdej chwili możesz je skasować i zablokować w Twojej przeglądarce. Polityka Cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close