Lista Kandydatów do Rady Powiatu Płockiego. 

Okręg Nr 1
Brudzeń Duży, Stara Biała

1. Małgorzata Purcelewska – Murzynowo
2. Leszek Majczyna – Ludwikowo
3. Marzena Martynowska – Maszewo
4. Piotr Kostrzewa – Brudzeń Duży
5. Agata Piekarska – Biała
6. Marcin Dąbrowski – Proboszczewice

Stara Biała:
– 1 kandydat z Komitetu PIS do rady gminy

Wójt – Brudzeń Duży – popieramy obecnego wójta Andrzeja Dwojnycha.

Okręg Nr 2
Bielsk, Drobin

1. Maciej Jabłoński – Bielsk
2. Bogusława Lewandowska – Drobin
3. Marek Kacprzak – Drobin
4. Mariusz Ławruszkiewicz – Bielsk
5. Cecylia Kraśniewska – Bielsk
6. Teresa Krajewska – Drobin

Wójt – Bielsk – kandydat Komitetu PIS Krzysztof Borkowski,
– wystawiamy pełną listę kandydatów na radnych do gminy.

Burmistrz Drobin – kandydat Komitetu PIS Wojciech Muczyński
– wystawiamy pełną listę kandydatów na radnych do gminy

Okręg Nr 3
Staroźreby, Radzanowo

1. Krzysztof Szumski – Zdziar Duży
2. Piotr Janczewski – Rostkowo
3. Agnieszka Stewart – Radzanowo
4. Adam Jagielski – Bylino
5. Katarzyna Zakrzewska – Staroźreby

Radzanowo:
– 2 kandydatów do rady gminy z Komitetu PIS.

Okręg Nr 4
Słupno, Bodzanów

1. Magdalena Kołodziejska – Bodzanów
2. Piotr Zalewski – Słupno
3. Paweł Szypszak – Miszewo
4. Zdzisław Borowski – Liszyno
5. Paulina Leszczyńska – Mijakowo

Wójt – Słupno – kandydat Komitetu PIS Jacek Piechna,
– wystawiamy 9 kandydatów z Komitetu PIS do rady gminy.

Okręg Nr 5
Mała Wieś, Wyszogród, Bulkowo

1. Andrzej Cieślak – Mała Wieś
2. Piotr Skorupski – Bulkowo
3. Wawrzyniec Wawrzyński – Wyszogród
4. Agnieszka Jakubiak – Bulkowo
5. Paulina Wolska – Mała Wieś
6. Bogumiła Jasińska – Wyszogród

Burmistrz – Wyszogród – poparcie dla kandydatki Iwony Gortat,
– 2 kandydaci na radnych do rady gminy z Komitetu Iwony Gortat.

Wójt – Mała Wieś – poparcie dla kandydata Macieja Woźniaka,
– kandydaci na radnych do gminy w Komitecie Macieja Woźniaka.

Wójt – Bulkowo – poparcie dla wójta Gabriela Graczyka.

Okręg Nr 6
Słubice, Gąbin, Łąck, Nowy Duninów

1. Anna Dębska – Nowy Duninów
2. Marlena Mazurska – Troszyn
3. Michał Szymajda – Dobrzyków
4. Kinga Szczepanek – Grabina
5. Krzysztof Bedyk – Słubice
6. Adam Rzepnikowski – Łąck
7. Eugeniusz Rudzki – Słubice

Wójt – Słubice – kandydat Komitetu PIS Damian Krysztofiak,
– wystawiamy pełną listę z Komitetu PIS do rady gminy.

Gąbin:
– 4 kandydatów na radnych z Komitetu PIS do rady gminy.

Wójt – Łąck – kandydatka Komitetu PIS Sylwia Sosińska,
– wystawiamy listę z Komitetu PIS do rady gminy.

Wójt – Nowy Duninów – kandydatka Komitetu PIS – Anna Dzierbicka,
– wystawiamy listę z Komitetu PIS do rady gminy.