Jak informuje płocki koncern, PKN ORLEN znacznie zwiększa w nowym sezonie wsparcie finansowe dla Wisły Płock. Spółka została w ten sposób Sponsorem Strategicznym Klubu. Zgodnie z nową umową, piłkarze otrzymają wzrost sumy gwarantowanej, a także dodatkowe premie za osiągane wyniki. 

– Postąpiliśmy zgodnie z wcześniejszymi założeniami. Zweryfikowaliśmy przebieg dotychczasowej współpracy i nasze wymagania. Podjęliśmy decyzję o przedłużeniu umowy z Klubem oraz zwiększeniu finansowania na jego dalszy rozwój. Chciałabym podziękować całemu sztabowi szkoleniowemu oraz każdemu z zawodników za to, że przynoszą dumę naszemu miastu – podkreśliła Wioletta Kulpa, kierownik Działu Sponsoringu Społecznego i CSR w PKN ORLEN, po podpisaniu listu intencyjnego dotyczącego dalszej współpracy. – PKN ORLEN z dumą wspiera lokalne projekty służące mieszkańcom Płocka, w tym z zakresu sponsoringu sportu. Jako partner, jesteśmy obecni zarówno w sporcie młodzieżowym, amatorskim, jak i zawodowym – dodała Wioletta Kulpa.

Jak tłumaczą w Orlenie, decyzja koncernu jest wyrazem społecznego zaangażowania w potrzeby lokalnej społeczności oraz odpowiedzią na oczekiwania kibiców płockiego Klubu.

Czytaj więcej na PetroNews.pl :

Blisko czterokrotnie więcej pieniędzy z Orlenu dla Wisły Płock

Fot. Archwum PKN ORLEN

By pisplo