W naszym okręgu trwają spotkania z Parlamentarzystami Prawa i Sprawiedliwości w ramach akcji #PolskaJestJedna.

20 kwietnia odbyło się udane i ciekawe spotkanie z politykami okręgu płocko-ciechanowskiego Prawa i Sprawiedliwości w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu.Obecni byli:  Senator dr Jan Maria Jackowski, Poseł Anna Cicholska, Radny Sejmiku Mazowieckiego Paweł Kolczyński.

21 kwietnia odbyło się spotkanie w remizie OSP Nowe Wrońska, gmina Załuski. Kolejnym przystankiem była miejscowość Naruszewo. W obu miejscowościach była wysoka frekwencja, dużo ważnych pytań. Obecny był między innymi Poseł Maciej Wąsik.


22 kwietnia pełna sala przywitała ministra Jacka Sasina w Nowej Suchej w powiecie sochaczewskim. Dziękujemy za Państwa obecność i ważne tematy w rozmowie. Jednym z niedzielnych przystanków był również Żuromin, gdzie mieszkańcy mogli porozmawiać między innymi z Ministrem Andrzejem Adamczykiem, Senatorem Markiem Martynowskim, Posłem Markiem Opiołą oraz Waldemarem Olejniczakiem.
Duże zainteresowanie było również w gminie Rybno w powiecie sochaczewskim, gdzie odbyły się rozmowy o Polsce na spotkaniu z Ministrem Jackiem Sasinem i Senatorem Markiem Martynowskim.

23 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku odbyło się intensywne spotkanie z redaktorem Piotrem Gursztynem. Dwie godziny wciągającej dyskusji, pytań i także kontrowersji udowodniło, że historia może być pasjonująca!

Dziękujemy za obecność i do zobaczenia w innych miejscowościach!

By pisplo2